Tryskání ALU disků: Připravte se na zimu

Je tady pomalu a jistě podzim, ten s sebou přináší mnoho úkonů, které musíme udělat před zimou. Zahrádkáři musejí zazimovat zahrady, majitelé domů provést kontrolu komínů a kotlů a motoristé musejí přezout své miláčky na nevzhledné plechové disky. Jenomže komu se nechce dávat „plecháče“ je nucený pořídit ALU disky, které potřebují na zimu také svou přípravu, například pomocí opískování a nastříkání práškovou barvou.

Mezinárodní kamionová doprava

Společnost INEX SPEDITION s.r.o. se pyšní dlouholetými zkušenostmi v oblasti mezinárodní dopravy, spedice, logistiky a skladování. Mezinárodní kamionová doprava je zajištěna díky rozrostlému vozovému parku, jehož stáří je průměrně 2,5 roku. Ať už chcete přepravit cokoliv do zahraničí, doporučujeme tuto firmu.
Cílem společnosti je nabídnout své klientele komplexní služby v dopravě a klade důraz na zabezpečení nákladů. Ke své práci používá nejmodernější techniku s co nejnižším zatížením životního prostředí. Své služby nabízí společnost INEX SPEDITION s.r.o. po celé Evropě a neustále se snaží rozvíjet.

Starmaxx – profesionál na pneumatiky

Pneu Starmaxx

Pod názvem Starmaxx se skrývá turecký výrobce pneumatik, který neustále podporuje vývoj svých produktů. Pneu Starmaxx jsou na českém trhu velmi oblíbené. Jejich výroba se provádí v moderní Hi Tech továrně v Turecku, přičemž o stavbu se postarali čeští specialisté.

Jak je to se stářím pneumatik?

agro pneumatiky

Každá sezóna otevírá nové diskuze a rozepře mezi motoristy týkající se stáří a životnosti pneumatik. Mezi řidiči koluje celá řada mýtů o tom, jak dlouho by se měly pneumatiky používat. A proto je nejvyšší čas tyto rozepře vyřešit. V dnešním článku se proto podíváme, jak to se stářím pneumatik je.

Kvalitní traktorové pneu

Potřebujete nové kvalitní pneumatiky na traktor a za nízkou cenu? Doporučíme Vám firmu Mands, která je na českém trhu od roku 1997 a patří mezi spolehlivé a seriózní prodejce se zemědělskými a industriálními pneumatikami. V jejich širokém portfoliu najdete pneu pro nákladní automobily, industriální pneu, zemědělské, traktorové pneu, EM pneu, pneu pro autobusy či velké množství zimních a letních pneu pro osobní automobily. Nechybí pneumatiky pro motocykly či stavební kolečka.

Výhodné pneumatiky

Tady může být Váš PR článek... Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Pneumatiky Starmaxx

Tady může být Váš inzertní prostor ... pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.