Kdo je Eaton Walterscheild a proč je spojován se šrouby?

Eaton Walterscheild

Narazili jste již několikrát na jméno Eaton Walterscheid a nevíte, co si o tom máte myslet? Tak je tento článek pro vás. Právě tato firma je považována za odborníka v oblasti hydrauliky. V článku se dozvíte více o firmách, které s ní spolupracují.

Oceněná kvalita 

Kvalita výrobků od EW získala v roce 2017 ocenění v soutěži Top Produkt a Top Kvality. Mezi svými konkurenty byla v jednoznačném popředí, co se kvality týče a svou pověst si postupně získala u většiny prodejců, kteří s ní spolupracují. Kromě šroubení se EW spojuje s jističi a rozvaděčovými systémy.

Na internetu naleznete velké množství e-shopů, které obchodují s značným množstvím čerpadel a příslušenstvím, zejména spojovacími prvky nebo šroubením Walterscheid. Je ovšem třeba si každý e-shop ověřit podle recenzí a zkušeností zákazníků. Mnohdy se ukáže, že e-shopy spolupracují s dodavateli, kteří dodávají nekvalitní produkty. Nekvalitní produkty vedou až ke zničení hydraulického systému, což je to poslední, co bychom chtěli. Proto se raději řiďte recenzemi než nízkou cenou. Šroubení Walterscheid lze sehnat v těchto variantách:

- WALTERSCHEID - BSP závity
- WALTERSCHEID - JIC závity
- WALTERSCHEID - metrické závity
- WALTERSCHEID - NPT závity
- WALTERSCHEID ORFS závity

Pokud si nevíte rady, se kterou firmou spolupracovat, dovolujeme si navrhnout společnost MHI servis spol. s.r.o.. Jedná se o společnost, která na našem trhu panuje mnoho let a vybudovala si stabilní klientskou i dodavatelskou základnu. Disponuje velkými skladovými a výrobními prostory. Produktové portfolio obsahuje hydraulické hadice, šroubení, trubky a spoustu dalších prvků, jež využijete v oblasti hydrauliky a servisu.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit