Top expresní přeprava

Máte dost České Pošty, PPL a podobných nespolehlivých gigantů, kteří si hlavně neváží ani trošku svých klientů, kteří jsou pro ně jen čísla? To byste měli navštívit stránky firmy INEX SPEDITION s.r.o.. Její priorita není pouze expresní přeprava, ale spousta jiných služeb na míru, které se uzpůsobí vašemu podnikání a vašemu stylu přepravy zásilek. A co je hlavní, INEX SPEDITION se k Vám chová jako k unikátnímu zákazníkovi a tým je ochotný vyjít vstříc jakémukoliv problému, takže zaručuje maximální spolehlivost před, během i po dokončení přepravy. Nechte se inspirovat!

Přeprava vozidel, jak zvládnout velkou vzdálenost

Přeprava vozidel, jak už název napovídá slouží k přepravě pojízdných i nepojízdných vozidel na speciálních plošinách do velkých vzdáleností. Na zmíněných plošinách lze přepravit velké množství automobilů v rámci jedné přepravy. Hojně se tohoto druhu přepravy využívalo začátkem 90. let, kdy se dovážela ojetá auta ze zahraničí. V dnešní době se sváží i auto z výrobních linek, závodů a jiných. Ceník takové přepravy je různý. Kvalita také. Osvědčeným přepravcem v této oblasti je však společnost INEX SPEDITION s.r.o., jež poskytuje komplexní služby v oblastech mezinárodní dopravy, spedice, logistiky a skladování.

Pronájem skladovacích prostor za babku

Skladovací prostory slouží pro přechovávání zboží, materiálu i čehokoliv jiného před působením okolních vlivů. Pronájem skladovacích prostor je naopak skvělou příležitostí pro všechny, kteří nemají vlastní kapacity pro skladování ve vlastních halách. Skladovací haly jsou poté speciálně postavené budovy, v nichž se dále pronajímá prostor menším dodavatelům.

Xmotos, král mezi pitbiky

Pitbike je druh malého terénního motocyklu, který vznikl ve Spojených státech. Jednalo se většinou o podomácku vyrobené či upravené stroje. Pitbikes se z počátku používaly k dopravě závodníků a mechaniků po depu, tedy takzvané Pitline. Odtud pochází jejich název. Z tohoto důvodu také byla žádoucí jejich co nejmenší velikost. V současnosti se nejčastěji vyrábí s motory o objemu 110, 125, 140 a 160 kubických centimetrů a jsou stále populárnější. Časté jsou i jejich závody v terénu. Na segment pitbiků se specializuje mnoho firem, známé a kvalitní jsou pitbiky Xmotos, Apollo Orion nebo Mikilon.

Problémy distribučních cest

Velké firmy většinou musí provozovat distribuční centra. Ta jsou součástí logistických sítí, jež pak vedou přímo do vašeho kraje, města, nebo před váš dům. Velké firmy mají většinou tolik prostředků, že si tato centra sami financují, tedy je provozoují sami za sebe. Menší společnosti si mohou tato centra pronajímat a za službu zaplatit. Doručení zásilek bude tka rychlé a efektivní. K zákazníkovi se tak zásilka dostane rychle a v pořádku.

Logistické a distribuční cesty jsou dvojího charakteru. Buď od výrobce do velkoobchodu, nebo přímo ke koncovému zákazníkovi. V obou případech je důležité myslet na skladování a správný systém zásob a doplňování zboží.

Pořiďte si skútr

V současné době si lidé dopravní prostředky nepořizují pouze za účelem přepravy z místa na místo. Stále častěji můžete vidět, že lidé investují do přístrojů kvůli zábavě a adrenalinu. A adrenalin do těla rozhodně dodá jízda na čtyřkolce, která se vyznačuje mnoha významnými vlastnostmi. Nejen, že si na čtyřkolce užijete spoustu zábavy, ale tento přístroj využijete také v lesnictví a podobných oblastech. Prodej motocyklů a skútrů vám nabízí pestrou škálu těchto strojů.

Přeprava palet za hranice

Možná je znáte. Pár prken a hřebíčků a máme europaletu. Přestože vynálezce neznáme, můžeme mu vděčit až za 10tiprocentní úsporu času při přepravě zboží. Díky této úspoře se staly velkým fenoménem v oblasti skladování a distribuce zboží. Vznikla i mezinárodní paletová přeprava, která se kombinuje s jiným druhem přepravy (například kontejnerovou nebo nákladní) a přepravuje zboží mezi státy. Díky neustálému koloběhu se může stát, že budete mít na skladě palety třeba ze Švédska a Švédové z Česka. Výroba europalet odpovídá přísným standardům a prodávat je mohou jen autorizovaní prodejci. Dejte si proto pozor na napodobeniny, které se vám po čase rozpadnou a neplní svou funkci.

Proč si koupit elektrokolo?

 

Chcete být aktivní, jezdit na kole každý den do práce, ale nemůžete si dovolit plýtvat ráno silami? Vyčerpanost z ranní jízdy na kole by se projevila na pracovním výkonu. Jestliže nechcete zbytečně mrhat energií, investujte do elektrického kola. Dnes je elektrokolo moderní dopravní prostředek, který vypadá jako klasické kolo s tím rozdílem, že disponuje navíc elektrickým pohonem, který usnadňuje šlapání. Jízda do kopce i po rovince bude mnohem jednodušší a svižnější.

Abyste mohli jezdit na elektrokole, nepotřebujete žádné řidičské oprávnění, ani nemusíte skládat žádné speciální zkoušky. Elektrické kolo je určeno pro všechny věkové kategorie. Studenti mohou snadno jezdit do školy, manažeři do práce a manželé si rádi vyrazí na společný výlet na kole.