Proč si koupit elektrokolo?

Posted in Ostatní

 

Chcete být aktivní, jezdit na kole každý den do práce, ale nemůžete si dovolit plýtvat ráno silami? Vyčerpanost z ranní jízdy na kole by se projevila na pracovním výkonu. Jestliže nechcete zbytečně mrhat energií, investujte do elektrického kola. Dnes je elektrokolo moderní dopravní prostředek, který vypadá jako klasické kolo s tím rozdílem, že disponuje navíc elektrickým pohonem, který usnadňuje šlapání. Jízda do kopce i po rovince bude mnohem jednodušší a svižnější.

Abyste mohli jezdit na elektrokole, nepotřebujete žádné řidičské oprávnění, ani nemusíte skládat žádné speciální zkoušky. Elektrické kolo je určeno pro všechny věkové kategorie. Studenti mohou snadno jezdit do školy, manažeři do práce a manželé si rádi vyrazí na společný výlet na kole.

Nejlevnější pneu

Posted in Letní a zimní pneu

Od 1. dubna řidičům odpadá povinnost jezdit na zimních pneumatikách, a tak první dubnový den můžete vyjet na silnice už na letních pneumatikách. A tak je ten pravý čas zkontrolovat jejich stav. Jestliže je hloubka dezénu na hranici, nebo menší než 1,6 mm, pak je na čase objednat nové nejlevnější pneu. Čím menší je hloubka dezénu, tím horší jsou jízdní vlastnosti vašeho vozidla. Navíc, pokud klesne pod hranici 1,6 mm, vystavujete se riziku pokuty při silniční kontrole.

Traktory John Deere

Posted in Ostatní

Na trhu se zahradní a komunální technikou dlouhodobě působí firma HITL, s.r.o. V sortimentu kvalitních produktů mají své stálé místo i traktory John Deere. Modely této osvědčené značky se uplatní v zahradnictví, sadařství nebo  na vinicích, a pořídit si je mohou také hobby farmáři. Traktory John Deere jsou speciálně navrhovány i pro komunální služby, s možností celoročního nasazení.

Levné čtyřkolky - Xmotos-eshop.cz

Posted in Čtyřkolky

Dnes jsou čtyřkolky mezi veřejností velmi oblíbeným dopravním prostředkem. S přicházejícím jarem začínají z garáží vyjíždět nejen motorky, ale také čtyřkolky. Pokud rádi sledujete řidiče prohánějící se na čtyřkolkách, pak neváhejte a usedněte na tento stroj i vy. Levné čtyřkolky vám konečně splní váš sen. Tyto dopravní prostředky kombinují vlastnosti automobilu a motorky – mají 4 kola, ale přitom se nejedná o zastřešené vozidlo.